Małe Smoki – treningi dla przedszkolaków

Krakowskie Centrum Taekwon-do

Aktualności

Trenuj z nami online!

Basen, plac zabaw, boisko, przedszkole twojego dziecka zamknięte? Mamy siedzieć w domu, ale to nie znaczy że mamy przestać się ruszać! Oto jak możesz zadbać o kondycję i sprawność fizyczną swojego dziecka i/lub swoją – wypróbuj treningi taekwon-do online!

Mamy treningi dla przedszkolaków, ich starszego rodzeństwa oraz dla Was, drodzy rodzice!

Małe Smoki (4-6 lat)
to rewolucyjny program sportowy, stworzony specjalnie dla dzieci w wieku przedszkolnym, w którym wprowadzone zostały elementy taekwon-do. Kompleksowy dobór ćwiczeń sprawia, że dzieci nie tylko zdobywają świetną kondycję fizyczną, ale nabywają także umiejętności przydatne w codziennym życiu.
👉 treningi nawet do 6 razy w tygodniu, treningi ok. 30min

Białe pasy
to treningi dla osób które zaczynają swoją przygodę z taekwon-do. Są to ogólnorozwojowe ćwiczenia, poprawiające kondycje i koordynację z elementami taekwon-do, pomogą utrzymać (a nawet poprawić przy systematycznych treningach) figurę oraz zdrowy organizm. Ruch to zdrowie! Zapraszamy wszystkich powyżej 6 lat.
👉treningi 3 razy w tygodniu, zajęcia trwają 1 godz.

Dorośli
jeśli wolisz trening w gronie osób 16+ zapraszamy tutaj. Trening ogólnorozwojowe, stawiające głównie na poprawę i utrzymanie kondycji, z elementami taekwon-do i boksu.
👉 treningi 2 razy w tygodniu, zajęcia trwają 1 godz.

Harmonogram poniżej:

ZAPISY
+48 530 000 104 / mail: info@kct.pl