Małe Smoki – treningi dla przedszkolaków

Krakowskie Centrum Taekwon-do

Aktualności

Pełen relaks na Rodzinnych Wczasach Sportowych

Rodzinne Wczasy Sportowe to doskonały pomysł na rodzinny wypoczynek. Dzieci (bez ograniczeń wiekowych) jadą na obóz z rodzicami, babciami, dziadkami lub opiekunami. Można zabrać młodsze rodzeństwo. Zapraszamy również tych, którzy nie trenowali dotychczas taekwon-do. Tegoroczna edycja odbędzie się w Bukowinie Tatrzańskiej w luksusowym ośrodku Grand Stasinda w dniach 20.08-26.08.2020.

To jest taki:
– trochę obóz dla dziecka, bo jest dużo dzieci, dużo atrakcji, nowe miejsce, trenerzy, mini disco, taekwon-do, plac zabaw, zieleń;
– trochę obóz dla opiekuna, bo jest dużo starszej młodzieży, dużo atrakcji, relaksu, nie zawsze dziecko jest razem z nami, mamy czas dla siebie;
– trochę wczasy rodzinne, bo macie razem pokój, jecie razem posiłki, są wspólne atrakcje, wysoki poziom zakwaterowania.

Bukowina Tatrzańska to miejscowość w otoczeniu Tatr. Cisza i spokój będą Wam towarzyszyć ze względu na umiejscowienie obiektu. Grand Stasinda znajduje się na wzgórzu, nieopodal trasy na Łysą Polanę, gdzie w pobliżu jest sama zieleń. Gwarantuje to odpoczynek zarówno fizyczny jak i psychiczny, z dala od miejskiego zgiełku.

Komu zawiało trochę nudą niech przeczyta to: „Do dyspozycji gości oddajemy bezpłatnie nowoczesne boiska sportowe z specjalną gumową nawierzchnią w skład których wchodzą: korty tenisowe, boiska do koszykówki, siatkówki oraz piłki nożnej. Nasi Goście mogą korzystać z nowoczesnego basenu, trzech saun, jacuzzi oraz groty solnej (bez limitu). Dla najmłodszych przygotowaliśmy małpi gaj wewnątrz obiektu, salę gier oraz nowoczesny plac zabaw na zewnątrz budynku. ” Dodając do tego treningi taekwon-do dla dzieci, treningi funkcjonalne z elementami boksu i taekwon-do dla dorosłych, treningi squasha (nowość!), gry, zabawy, dyskoteki, filmy nie masz szans na nudę!

Cena obozu:

1399 zł (dzieci do 10 lat.)
1499 zł (dorośli i dzieci od 11 lat)
dziecko do lat 2 – bezpłatnie

ZAPISY U INSTRUKTORÓW
szczegółowe informacje: http://obozy.kct.pl/bukowina-2020/

Do zobaczenia!