Małe Smoki – treningi dla przedszkolaków

Krakowskie Centrum Taekwon-do

Aktualności

Wybierz się z nami na Rodzinne Wczasy Sportowe

Mamy już pełną ofertę wyjazdowych obozów na lato. Zapisy prowadzą trenerzy – warunkiem udziału jest podpisanie umowy i opłacenie zaliczki. Oprócz nich planujemy zrealizowanie kilku turnusów sportowych półkolonii, ale o tym napiszemy innym razem.

Rodzinne Wczasy Sportowe

21-28.08.2021 (8 dni) Zubrzyca Górna

To idealny sposób na aktywny wypoczynek dla całej rodziny. Dzieci w wieku od lat 3 do 18 jadą razem z rodzicami lub opiekunami (dziadkami, ciociami, wujkami itp.) i przebywają pod ich opieką. My organizujemy im czas poprzez treningi, zajęcia na basenie, tańce i wiele innych, abyście mieli też czas dla siebie. Dla rodziców również organizujemy codzienny trening funkcjonalny z elementami sztuk walki, w czasie którego sami decydują o intensywności ćwiczeń oraz wieczorne animacje.

Zakwaterowanie w pensjonacie Orawski Dwór o wysokim standardzie w pokojach 2-5 osobowych. Obiekt posiada kryty basen z częścią dla maluchów, Spa z saunami wewnętrznymi i zewnętrznymi, małpi gaj z kulkami, sale gier i zabaw oraz boisko. Oczywiście wszystkie pokoje mają własne łazienki, komplet ręczników i kosmetyków.

Cena obozu:
1 750 zł (dla dorosłych i dzieci ur. w r. 2010 i starszych)
1 500 zł (dla dzieci ur. w r. 2011 i młodszych)
dzieci do lat 3 bezpłatnie

Szczegóły TUTAJ