Małe Smoki – treningi dla przedszkolaków

Krakowskie Centrum Taekwon-do

Aktualności

Trenerzy Małych Smoków z medalami Polish Open Cup!

18 listopada w Opolu 43 zawodniczek i zawodników KCT reprezentowało nasz klub w trakcie największej w tym roku imprezy sportowej Taekwon-do Polish Open Cup. Wywalczyli oni  35 medali liczonych do klasyfikacji generalnej zawodów. Medale zdobyli m.in. Ewa Wójcik, Andrzej Walocha i Michał Krupa, którzy prowadzą zajęcia Małych Smoków.

Na najwyższym stopniu podium spośród wymienionej wcześniej trójki stanął Andrzej Walocha, który od kilku lat jest instruktorem Małych Smoków na os. Albertyńskim. Wywalczył on złoty medal w kategorii – senior, light contact, mężczyźni, -82kg. Drugie miejsce w kategorii  senior, light contact, mężczyźni, -70kg zdobył Michał Krupa – właściciel czarnego pasa w taekwon-do i karate. Nie tylko mężczyźni stanęli na wysokości zdania. Ewa Wójcik – nowy nabytek w naszej smoczej kadrze – zajęła 2 miejsce w kategorii  senior, light contact, kobiety, -61kg. Sięgnęła ona także po złoto w kategorii senior, ukł. formalne trad., kobiety, kolorowe pasy, oraz po brąz w konkurencji senior, semi contact, kobiety, -165cm. Jednak ze względu na niewystarczającą ilość zawodniczek w tych kategoriach nie ma ona prawa do tytułu. Tacy trenerzy to prawdziwy autorytet dla swoich podopiecznych. Gratulujemy!